Suavinex – Letra të lagura

551 Lekë

Peceta të përshtatshme për lëkurë atopike. 96% përbërës me origjinë natyrore. Me Kamomil dhe Aloe Vera.

Përshkrimi i Produktit

Suavinex Letra të lagura

Peceta të lagura për të pastruar butësisht lëkurën e ndjeshme të foshnjës.

 • Respekton pH e lëkurës.
 • Me kamomil dhe aloe vera që parandalojnë shfaqjen e acarimeve.

Ato hidratojnë lëkurën delikate të të vegjëlve.

Sistemi special i mbylljes së dyfishtë e paketimit ruan vetitë e pecetave dhe lejon nxjerrjen e tyre një nga një, duke ruajtur erën dhe teksturën e ditës së parë për kohëzgjatjen e përdorimit të tyre.

Firma

Suavinex

Mosha

Të gjithë

Forma

Letra të lagura

Sasia

72 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Letra të lagura”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART