Suavinex – Lagështues ambienti

(1 përshtypje mbi produktin)

10,500 Lekë

(Cool Mist Humidifier)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Lagështuesi i ambientit Suavinex është ideal për mirëmbajtjen e nivelit të përshtatshëm të lagështisë në dhomën e bebes. Teknologji ultrasound, autonomi për të gjithë natën, dhe një higrometer preçiz për përkujdesje maksimale për shëndetin e fëmijëve.

 • Përfshin një higrometer praktik për matjen e lagështisë dhe përshtat intensitetin e avullit.
 • Ndihmon në mbrojtjen e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes të bebit duke parandaluar irritimin e membranës së mukozës dhe fytit.
 • Nga 0 muaj
 • Teknologji ultrasound pa zhurmë
 • Nuk ka rrezik për djegie
 • Deri në 8 orë punë
 • Për dhoma deri ne 15 m2
 • Madhësia: 190 mm x 218 mm x 198 mm

Manuali i përdorimit

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Lagështues ambienti
 • Anxhela A.

  Shume I mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART