Suavinex – Kruajtëse dhëmbësh Love (0m+)

900 Lekë

Ref. 3800778

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Kruajtesja  e dhëmbëve Love qetëson mishin e dhëmbëve të inflamuar dhe parandalon diskomfortin që mund të krijojnë dhëmbët që po dalin.

E bërë tërësisht prej silikoni, masazhon mishin e dhëmbëve dhe kontribuon në daljen e dhëmbëve të rinj.

Me një kuti higjenike që mund ta mbani në çantën tuaj.

Me ngjyrë blu.

 

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Kruajtëse dhëmbësh Love (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART