Suavinex – Kruajtëse dhëmbësh gome (0m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

650 Lekë

Përshkrimi i Produktit

E indikuar veçanërisht për dhëmbët incizivë, mund të përdoret për bebe nga 0 muaj.

Masazhon mishrat e dhëmbëve falë flluskave të gomës.

Në ngjyrë blu, rozë dhe jeshile.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Jeshile, Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Kruajtëse dhëmbësh gome (0m+)
 • Junilda A. (blerës i verifikuar)

  I pershtatshem qe ne moshe te vogel 0+

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART