Suavinex – Kruajtëse dhëmbësh ftohëse (4m+)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Kruajtese dhëmbësh revolucionare. Janë të sigurta, ergonomike, të lehta.

Indikohet për dhëmbët premolarë dhe për bebe mbi 4 muaj, ftoh ujin e distiluar që ndodhet brenda dhe qetëson mishrat e dhëmbëve të inflamuar.

Ngjyrë rozë dhe blu

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Jeshile, Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Kruajtëse dhëmbësh ftohëse (4m+)”

LART