Suavinex – Kruajtese dhembesh didaktike (6m+)

960 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Krujatëset edukuese, për bebe mbi 6 muaj, indikohen për dhëmbët molarë. Qetëson mishrat e enjtura dhe zgjon kureshtjen e bebeve.

Ngjyrë të rozë dhe blu

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Kruajtese dhembesh didaktike (6m+)”

LART