Suavinex – Krem qetësues për ndërrimin e pelenave

1,200 Lekë

(Nappy Cream)

Përshkrimi i Produktit

Suavinex krem qetësues për ndërrimin e pelenave mbron me efektivitet lëkurën nga skuqjet dhe irritimi.

Për përdorim të përditshëm për bebet me lëkurë normale apo ato që kanë një tendencë për irritime.

Përmban 90% përbërës me origjinë natyrore.

Lëndët vepruese

 • Dioksid titanium: mbron duke formuar një film të papërshkueshëm nga agjentët e jashtëm.
 • Lipopeptide: reduktojnë skuqjet dhe mirëmbajnë nivelin e ndjeshmërisë së lëkurës.
 • Gjalpë Shea: zbut dhe qetëson lëkurën.
 • Abyssine: ndihmon në qetësimin e reaktivitetit të lëkurës.

I testuar dermatologjikisht, oftalmologjik dhe pediatrik.

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Krem qetësues për ndërrimin e pelenave”

LART