Suavinex – Krem për gjirin

1,300 Lekë

(Nipple Cream)

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Krem për gjirin

Kremi për gjirin nga Suavinex është hidratuesi dhe mbrojtësi më i mirë për një ushqyerje me gji pa dhimbje.
Përmban lanolinë 100% të pastër.
Lejon ushqyerjen me gji edhe pa e pastruar fillimisht gjirin nga kremi.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni pas cdo pirje në gjirin e pastër dhe të thatë.

Firma

Suavinex

Forma

Tubet

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Krem për gjirin”

LART

×