Suavinex – Krem për gjirin

(2 përshtypje mbi produktin)

1,300 Lekë

(Nipple Cream)

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Krem për gjirin

Kremi për gjirin nga Suavinex është hidratuesi dhe mbrojtësi më i mirë për një ushqyerje me gji pa dhimbje.
Përmban lanolinë 100% të pastër.
Lejon ushqyerjen me gji edhe pa e pastruar fillimisht gjirin nga kremi.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni pas cdo pirje në gjirin e pastër dhe të thatë.

Firma

Suavinex

Forma

Tubet

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Suavinex – Krem për gjirin
 • Tina C.

  Fantastik!!!!

 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART