Suavinex – Krem për duar

700 Lekë

(Crema de manos)

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Hand Cream

 • Zbut dhe ndihmon në rigjenderimin e epidermës.
 • Balancon mikrobimën e lëkurës.
 • Absorbim i menjëhershëm.
 • I përshtatshem edhe për lëkurat më sensitive.
 • 97% e përbërësve me orgjinë natyrore.
 • Testuar klinikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim të jashtëm, aplikoni kremin në duar sa herë të jetë e nevojshme.

Firma

Suavinex

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Krem për duar”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART