Suavinex – Krem kundër strijave

(2 përshtypje mbi produktin)

3,100 Lekë5,000 Lekë

Anti-stretch Mark Cream

Përshkrimi i Produktit

Suavinex krem kundër strijave, parandalon formimin e strijave duke i dhënë lëkurës elasticitetin që i duhet falë kombinimit të gotu kola dhe acidit hialuronik.

Një krem që përthithet shpejt me një aromë tërheqëse të dizenjuar specifikisht për nuhatjen e ndjeshme të grave shtatzana.

Përmban 89% përbërës me origjinë natyrore.

Përbërësit aktivë

 • Triterpenet e gotu kola: rrisin elasticitetin e lëkurës.
 • Acidi hialuronik: siguron hidratim.
 • DPG: redukton ndjesinë e kruarjesreduces.
 • Kolagjeni: siguron butësi dhe qëndrueshmëri.
 • Ekstrakt i urthit (hedera helix): për përthithje më të mirë të kremit.

Testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë. Masazhojeni deri sa të përthithet plotësisht. Tregoni kujdes të veçantë në pjesën e poshtme të barkut, vithe, kofshë dhe gjoks. Vetëm për përdorim të jashtëm.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

250ml, 500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 1.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  33%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  67%
2 përshtypje për Suavinex – Krem kundër strijave
 • .

  Best review

 • Aferdita P. (blerës i verifikuar)

  Duke qen se ka 89% te perberesve me natyre organike, te lekurat sensitive shkakton alergji. Duhet te beni note per kete fakt.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART