Suavinex – Krem fytyre (0m+)

1,750 Lekë

Përshkrimi i Produktit

 • Krem fytyre për bebe me mbrojtje UV SPF 15.
 • Mbrojtje nga dielli,era dhe i ftohti.
 • I testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik
 • Ushqen deri në thellësi lëkurën delikate të fytyrës.
 • Me Aloe Vera.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mënyrë uniforme në fytyrën dhe qafën e bebit, masazhojeni lehtë deri sa të përthithet. Evitoni kontaktin me sytë.

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

15

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Krem fytyre (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART