Suavinex – Kontenitor për qumështin pluhur dhe drithërat

(1 përshtypje mbi produktin)

1,300 Lekë

(Milk Powder Dispenser)

Përshkrimi i Produktit

 • Me 4 ndarje të pavarura, të ngjitura dhe të këmbyeshme.
 • Mënyra më e lehtë dhe ideale për të organizuar qumështin pluhur dhe drithërat.
 • Me një vrimë për hedhjen e qumështit pa e derdhur.
 • Me ngjyra argëtuese
 • Nga 4 muaj
 • Materiali: 0% Bisphenol A
 • I sigurtë për larje në lavapjatë
 • Me kapak të sigurt
 • Ndarje që ngjiten
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Kontenitor për qumështin pluhur dhe drithërat
 • Bona A. (blerës i verifikuar)

  Shume praktike qe nga muaji i pare i jetes ku mund te marresh me vete qumeshtin pluhur si dhe dritherat. Dizajn fantastik ♡

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART