Suavinex – Kokë biberoni Anatomike (6m+)

780 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Kokë biberoni Anatomike (6m+)

Koka e biberonit anatomik të Suavinex është e përshtatshme për foshnjat e moshës mbi 6 muajsh, e disponueshme në masat Medium (rrjedhje mesatare) dhe Large (rrjedhje të dendur). Valvula e saj kundër dhimbjes së barkut parandalon parehatinë dhe dhimbjet tek foshnja.

Kjo kokë silikoni shumë rezistente nuk deformohet me kalimin e kohës, por shoqëron rritjen e foshnjës suaj. Në të njëjtën kohë, nuk ndryshon ngjyrën dhe aromën, duke e bërë të përshtatshme për të vegjlit. Siguron një rrjedhje mesatare ose të dendur të ushqimit, e krijuar posaçërisht për qumështin e gjirit, lëngjet ose puretë shumë të lëngshme.

Koka e Suavinex ka një formë anatomike që saktësisht imiton formën e gjirit të nënës. Përshtatet në mënyrë të përsosur me qiellzën dhe zhvillimin oral tek foshnjat.  Përveç gjithë kësaj, ka edhe një valvul kundër dhimbjes së barkut duke parandaluar që foshnja të marrë ajër dhe të ketë dhimbje barku të pakëndshme. Kjo kokë biberoni është e përkryer për të ushqyer foshnjat duke u ofruar atyre rehati maksimale.

Udhëzime mbi përdorimin

Përpara se të përdorni kokën e biberonit anatomik të Suavinex (6m+), dezenfektojeni atë. Më pas, thjesht vendoseni kokën në shishe dhe ushqeni foshnjën. Kur foshnja të ketë mbaruar së ushqyeri, dezinfektojeni sërish,  ose ruajeni siç duhet ushqimin e mbetur.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Madhësia

Large, Medium

Sasia

2 copë

BPA-free silicone

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Kokë biberoni Anatomike (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART