Suavinex – Koka për aspirator nazal anatomik (0m+)

800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Koka për aspirator nazal anatomik (0m+)

Koka zëvendësuese për Aspiratorin nazal anatomik të Suavinex janë pjesë zëvendësimi perfekte për sistemin e thithjes që heq mukozën e pakëndshme të hundëve të foshnjave dhe të porsalindurve. Të përshtatshme nga mosha 0+.

Sistemi i aspiratorit anatomik largon mukozën e grumbulluar në hundën e foshnjës, e cila mund të shkaktojë shqetësime, vështirësi në të ushqyerit dhe gjumin. Këto pjesë vendosen në sistem dhe nxjerrin mukozën e tepërt përmes një veprimi thithës.

Kokat plastike nuk përmbajnë BPA.

Udhëzime mbi përdorimin

Për të përdorur kokat zëvendësuese për aspiratorin nazal anatomik, thjesht montojini ato në sistemin e aspiratorit anatomik Suavinex. Më pas, vendoseni tubin në hundën e foshnjës dhe përmes fundit të tubit bëni një veprim thithës me gojën tuaj. Mukoza do të vendoset në bazën e gjerë të tubit. Pas kësaj procedure, çmontonjii pjesët dhe lajini ato.

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

10

BPA-free plastic parts

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Koka për aspirator nazal anatomik (0m+)”

LART