Suavinex – Jungle Shishe Plastike me Biberon Anatomik (0-6m)

1,150 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Jungle Shishe Plastike me Biberon Anatomik (0-6m)

Mosha e rekomanduar 0-6 muaj.

 • Forma anatomike imiton formën e gjirit të nënës gjatë thithjes.
 • Hapja e biberonit lejon një rrjedhje të ngadaltë të lëngjeve.
 • Ideale për qumësht, lëngje frutash dhe ushqime shumë të lëngshme.
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Jungle Shishe Plastike me Biberon Anatomik (0-6m)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART