Suavinex – Intimate pregnancy and postpartum gel

2,100 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Intimate pregnancy and postpartum gel

Suavinex xhel intim është formuluar me acid laktik që ofron mbrojtje më të lartë të zonës intime. Formula e saj pa sapun është ideuar specifikisht për periudhën e shtatëzanisë dhe atë pas lindjes.

Përbërësit aktivë:

 • Acid laktik – rregullon pH specifik të zonës intime.
 • Aloe vera – sjell freski dhe butësi në lëkurën e ndjeshme.
 • Ekstrakt Calendula – me një efekt qetësues.
 • Acid hialuronik – për të hidratuar zonën.
 • Boronicë e kuqe.
 • Testuar klinikisht nën kontrollin dermatologjik dhe gjinekologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni në higjienën e përditshme. Shkumojeni dhe shplajeni mirë.

Firma

Suavinex

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

ALOE BARBADENSIS EXTRACT. AQUA. ASCORBIC ACID. CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT. CITRIC ACID. COCAMIDE DEA. DISODIUM COCOYL GUTAMATE. DMDM HYDANTOIN. ISOPROPYL PALMITATE. LACTIC ACID. LAURETH-9. PARFUM. PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE. PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. POTASSIUM SORBATE. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. SODIUM C14-16 OLEFFIN SULFONATE. SODIUM SULFITE. PEG-120 METHYL GLUCOSE TRIOLEATE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Intimate pregnancy and postpartum gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART