Suavinex – Hand Sanitizing Spray

400 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Hand Sanitizing Spray

Spray dezinfektues i duarve, tretësirë hidroalkoolike pa shpëlarje; me provitaminë b5; formulë që përthithet shpejtë.

Ideale për të gjithë familjen; i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme veçanërisht për të sapolindurit.
Formulë me 70% alkool; i pasuruar me provitamin B5 (panthenol) nxit hidratimin dhe butësinë e epidermës; nuk e than lëkurën.

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

alcohol denat, aqua, glycerin, panthenol, parfum

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Hand Sanitizing Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART