Suavinex – Gotë trajnimi 360º (12m+)

1,750 Lekë

(360º Trainer Cup)

Përshkrimi i Produktit

Gotë trajnimi me disk anti-derdhje për të pirë kudo pa u lagur. Kjo gotë është perfekte për të mësuar fëmijën të pijë në gotë ose kupë.

Me sistem kundër derdhjes dhe doreza që mund ti hiqen.

Kapaciteti: 340ml

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Gotë trajnimi 360º (12m+)”

LART