Suavinex – Gotë për bebe (6m+)

1,290 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Gotë me dy doreza të mëdha, ideale që fëmija juaj të mësojë të pijë vetëm.

Material që nuk prishet, i sigurtë në mikrovalë dhe lavapjatë.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Gotë për bebe (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART