Suavinex – Gërshërë për thonjtë e bebeve

600 Lekë

(Baby Nail Scissors)

Përshkrimi i Produktit

 • Këto gërshërë bebesh janë të madhësisë së duhur dhe kanë maja të harkuara për prerjen e thonjëve të vegjël të bebes.
 • Ka teh që nuk ndryshket dhe dorezë plastike për përkujdesje të përditshme të sigurtë për beben.
 • I disponueshëm në ngjyrë blu dhe të bardhë.
 • Nga 0 muaj.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

E bardhë, Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Gërshërë për thonjtë e bebeve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART