Suavinex – Proçesues i Ushqimit

27,500 Lekë

(Food Processor)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Një pajisje praktike kuzhine që përgatit ushqimin e bebes në mënyrën më të shëndetshme duke ruajtur të gjithë vlerat ushqimore. Ndihmuesi perfekt!

Roboti i kuzhinës Suavinex harmonizon 5 funksione të dobishme:

 • Gatim me avull
 • Ndarja e ushqimit
 • Ngrohja
 • Shkrirja
 • Sterilizimi i aksesorëve të vegjël.

Falë gatimit me avull, ruhen të gjithë vlerat ushqimore. Mund të gatuani dhe të përdorni avullin njëkohësisht. Eshtë shumë e lehtë të përdoret dhe të pastrohet.

Përmasat: 273 mm x 298 mm x 263 mm

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Proçesues i Ushqimit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART