Suavinex – Feeding bottle with handles and soft spout (4m+)

1,700 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Feeding bottle with handles and soft spout (4m+)

Shishja e parë e markës Suavinex është krijuar për të ndihmuar kalimin nga shishja në gotë. Me dizajnin e saj ergonomik, është e lehtë për t’u mbajtur dhe përdorur për duar te vogla.

Ideale per bebe nga mosha 4 muajsh, gryka e saj që nuk derdhet është praktike me një sistem kundër kolikave.

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

270ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Feeding bottle with handles and soft spout (4m+)”

LART