Suavinex – Feeding bottle with handles and soft spout (4m+)

1,650 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Feeding bottle with handles and soft spout (150ml)

Shishja e parë e markës Suavinex është krijuar për të ndihmuar kalimin nga shishja në filxhan.

Me dizajnin e saj ergonomik, është e lehtë për t’u mbajtur dhe përdorur për duar te vogla.

Ideale për fëmijë nga mosha 4 muajsh.

Gryka e saj që nuk derdhet është praktike me një sistem kundër kolikave.

 

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

150

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Feeding bottle with handles and soft spout (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART