Suavinex – Sterilizues Elektrik

9,200 Lekë

(Electric Sterilizer)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Sterilizues elektrik i përshtatshëm për pastrimin e biberonave, shisheve dhe aksesorëve të bebes. Avulli vepron duke eleminuar bakteret dhe mikroorganizmat.

Praktike dhe shumë e lehtë në përdorim.

 • 3 madhësi ne 1. Ofron një format të madh për të gjithë aksesorët, shishet e bebes dhe një format të vogël për biberonat.
 • Kapaku i tij ju lejon ti mbani aksesorët sterilë për 24 orë.
 • Mund të sterilizoni dhe në mikrovalë.
 • I prodhuar me një trup elekrik që mund të ndahet për përdorim në mikrovalë, që sterilizon për 6 minuta.
 • Kapacitet për 6 shishe 360ml Suavinex.
 • Përfshin kapëse për të mbajtur aksesorët në mënyrë higjenike.
 • Dritë LED që ndizet dhe fiket automatikisht.
 • Madhësitë: 262 mm x 364 mm x 201 mm.
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Sterilizues Elektrik”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART