Suavinex – Pompë gjiri elektrike

17,500 Lekë

Pompë elektrike gjiri me dy faza stimulimi dhe nxjerrjeje të qumështit.

(Electric Breast Pump)

Përshkrimi i Produktit

Suavinex pompë gjiri me lidhje të dyfishtë është aleati perfekt për çdo mama që dëshiron të ushqejë me gji duke qëndruar aktive. Kjo pompë i lejon mamasë të zgjedhë edhe shpejtesine (ritmin) dhe intensitetin (fuqinë) e nxjerrjes, duke i lejuar të ketë kontroll maksimal të nxjerrjes së qumështit. Një inovacion i nevojshëm sidomos në fillim të gjidhënies, ose kur dhimbja është e madhe: me një fazë stimulimi, më pas një faze nxjerrjeje, pompa elektrike Suavinex mbron gjithashtu thithën, duke i dhënë komfort grave gjatë përdorimit.

Përfshin 2 faza:
1. Stimulimi: masazhon butësisht gjirin
2. Nxjerrja e qumështit: fillon pompimi, duke imituar thithjen qe ben bebi.

 • Shishe 150ml me biberon silikoni me 3 pozicione kundër kolikave
 • 5 qese për ruajtjen e qumështit të gjirit
 • çantë mbajtëse
  ** bateritë nuk përshihen

 

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Pompë gjiri elektrike”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART