Suavinex – Duo Baby Furçë për shishet

800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Duo Baby Bottle Brush

Furça e shisheve Duo nga Suavinex ju ndihmon të pastroni shishet dhe është ideale për ti mbajtur ato të pastra. Unaza mbajtëse e bën atë praktike dhe komode. Gjithashtu ka një dorezë të rehatshme ergonomike dhe dy maja furçash: një për pastrimin e shisheve dhe një të vogël më të veçantë për pastrimin e tetinave. Shishet pastrohen plotësisht pa i gërvishtur, ndërsa sfungjeri i fortë dhe i butë në pjesën e poshtme bën të mundur që të arrihet në çdo cep për të pastruar të gjitha mbetjet e qumështit.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Forma

Furçë

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Duo Baby Furçë për shishet”

LART