Suavinex – Drying Rack

4,100 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Kunjat e gjate jane dizenjuar per shishet ndersa te kunjat e shkurter jane perfekte per biberonet e shisheve, biberonat genjeshtar dhe aksesore te tjere.
Siperfaqja e harkuar shmang grumbullimin e ujit te tepert.
Ju do i dashuroni ngjyrat dhe dizenjot.

 • Nga 0 muajsh
 • Materiali: pa BPA
 • I sigurt per lavapjate
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Drying Rack”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART