Suavinex – Detergjent për shishet dhe biberonët

950 Lekë

(Specific detergent for bottles and teats)

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Detergjent për shishet dhe biberonët

Pastruesi për shishe Suavinex pastron në thellësi mbetjet e qumështit, ushqimit dhe lëngjeve për fëmijë. Gjithashtu shumë efektiv si në larjen e pompave të gjirit, ashtu edhe në aksesorët e tjerë që foshnja përdor.  Formuluar me enzima që eleminojne lehtësisht proteinën nga qumështi dhe mbetjet e tjera të ushqimit.

 • 82% përbërës me origjinë natyrore
 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa alkool
 • Pa ngjyrues
 • Shpëlahet lehtë

Gjatë muajve të parë të jetës së foshnjës, është e nevojshme të sterilizoni shishet, biberonat, lodrat dhe në përgjithësi, gjithçka që foshnja vendos në gojë, për të shmangur infektimin e infeksioneve të zorrëve. 

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

1L, 500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Detergjent për shishet dhe biberonët”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART