Suavinex – Cutlery Set with Case

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Cutlery Set with Case

Projektuar që fëmija të ushqehet vetë dhe të mësojë të hajë me lugë dhe pirun.

Seti përmban edhe një kuti, në mënyrë që të merret kudo.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Cutlery Set with Case”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART