Suavinex – Bunny Teether

(1 përshtypje mbi produktin)

900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Bunny Teether

Kruajtësja e dhëmbëve Suavinex nga koleksioni Hygge në formë lepurushi qetëson mishrat e acaruar dhe parandalon shqetësimin që mund të shkaktojë dalja e dhëmbëve.

E ndërtuar tërësisht nga silikoni, masazhon mishrat dhe kontribuon në daljen e dhëmbëve të rinj.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Bunny Teether
 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART