Suavinex – Bunny Teether

900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Bunny Teether

Kruajtësja e dhëmbëve Suavinex nga koleksioni Hygge në formë lepurushi qetëson mishrat e acaruar dhe parandalon shqetësimin që mund të shkaktojë dalja e dhëmbëve.

E ndërtuar tërësisht nga silikoni, masazhon mishrat dhe kontribuon në daljen e dhëmbëve të rinj.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Bunny Teether”

LART