Suavinex – Termometër Banje

850 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex Termometër Banje

 • Termometri i banjës është një mënyrë e shpejtë dhe efektive për të kontrolluar nëse temperatura e banjës është e përshtatshme për beben tuaj.
 • Për më tepër, ju e vendosni unazën në ujë, bëni flluska, kështu mund të argëtoheni me beben tuaj.
 • Ideal për kujdes të përditshëm të bebes.
 • I disponueshëm në ngjyrë blu, rozë dhe vjollcë.
 • Nuk përmban mërkur.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Gri, Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Termometër Banje”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART