Suavinex – Brush-Comb Set

950 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Ky set furçe krëhër është ideal për përkujdesjen e përditshme të bebes. As furça dhe as krehëri nuk kanë cepa dhe skaje të ashpra që mund të lëndojnë bebin. Dhëmbët e krehërit kanë maja të rrumbullakosura ndërsa qimet e furçës janë të buta dhe fleksibël për flokët e bebes suaj.

 • Te disponueshme në ngjyrë mente, rozë pastel dhe të bardhë.
 • Nga 0 muaj
 • Fibra shume te buta najloni
 • Pa BPA

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

E bardhë, Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Brush-Comb Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART