Suavinex – Breast Pads

700 Lekë

Suavinex – Breast Pads

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Breast Pads

Ato vendosen mes gjoksit dhe reçipetave për të thithur qumështin e rrjedhur dhe për të tërhequr lagështinë nga gjinjtë, duke ruajtur ekuilibrin natyral të lëkurës.

Firma

Suavinex

Mosha

Të gjithë

Forma

Paketa

Sasia

28 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Breast Pads”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART