Suavinex – Bottle with sporty spout (+12)

1,700 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Bottle with sporty spout (+12)

Ndihmon me kalimin nga shishja në filxhan.
Me një dizajn ergonomik, këto shishe janë të dizajnuara për duar të vogla dhe janë të lehta për t’u mbajtur dhe përdorur nga fëmija.

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

360ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Bottle with sporty spout (+12)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART