Suavinex – Ngrohës për shishe

12,000 Lekë

(Bottle Warmer)

Përshkrimi i Produktit

Perfekte për qumështin formulë dhe të gjirit së bashku.
Ngrohësi i biberonave Suavinex ofron një sistem me 3 mënyra ngrohjeje, shumë i nevojshëm për ngrohjen e ushqimit duke mbajtur vetitë e tij.

Sistemi me 3 mënyra është shumë praktik:

 • Express mode: për qumështin formulë
 • Jar mode: për puretë
 • Soft mode: për qumështin e gjirit
 • Ngroh ushqimin në 34 ° C (+ -3 °) duke mbajtur vetititë e tij.
 • Mban qumështin të ngrohtë deri në 20 minuta.
 • Kapacitet për shishe, qese ose kavanoz (deri në 270ml)
 • Mbyllje automatike kur cikli përfundon
 • Madhesitë: 135 mm x 183 mm x 152 mm
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Ngrohës për shishe”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART