Suavinex – Biberon Silikoni Zero Zero

900 Lekë1,070 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Biberon Silikoni Zero Zero (0-6m)

Falë dizajnit të ventilimit, ka më pak kontakt me lëkurën e foshnjës, për të parandaluar fërkimin e padëshiruar, ndërsa forma e tij novatore është e butë me lëkurën.

Struktura, ngjyra dhe forma e tij minimizojnë konfuzionin me gjoksin e nënës, gjë që ndihmon të sigurohet që ushqyerja me gji të menaxhohet siç duhet dhe të fillojë me sukses gjatë ditëve të para të jetës së foshnjës. Për më tepër, falë përmasave dhe peshës shumë të vogël, ai mund të përshtatet në mënyrë perfekte me fytyrën e foshnjës.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Mosha

-2-2m (S), 0-6m (M), 6m+ (L)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Biberon Silikoni Zero Zero”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART