Suavinex – Biberon qetësues silikoni anatomik (6-18m)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

 • Stimulon mishrat e dhëmbëve dhe imagjinatën e bebit në të njejtën kohë
 • Ndihmon në zhvillimin e aftësive lëvizëze dhe ndjeshmërisë
 • E lehtë për fëmijën në kapje dhe mbajtje
 • E sigurtë për përdorim pa BPA

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Biberon qetësues silikoni anatomik (6-18m)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART