Suavinex – Biberon kundër kolikave

1,070 Lekë

Ref: 3188420

Përshkrimi i Produktit

 • Mosha e rekomanduar 0 muaj+.
 • Sistem antikolik i patentuar
 • Rrjedhje mesatare
 • Biberon

Biberoni për shishen antikolike zerø.zerø. Forma, gjatësia dhe tekstura e biberonit ultra të butë imitojnë gjirin e nënës. Ky sistem i patentuar bën të mundur largimin e flluskave të ajrit, të cilat nuk gëlltiten dhe në këtë mënyrë shmangen gazrat dhe shqetësimet për fëmijën. I përshtatshëm për përdorim nga muaji i parë pas lindjes, madje dhe për fëmijët prematurë me fuqi thithjeje të dobët.

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Biberon kundër kolikave”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART