Suavinex – Wonder Silicone Soother SX Pro (0-6m)

900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex Wonder Silicone Soother SX Pro (0m+)

I krijuar posaçërisht për bebe nga 0 deri në 6 muaj, ky biberon Suavinex me kokë silikoni ofron rehati dhe stimulim, duke u paraqitur një ngjyrë të butë dhe tërheqëse.

 • Forma më e rekomanduar nga Stomatologët Pediatër.
 • I lë gjuhës më shumë hapësirë ​​në zgavrën e gojës në mënyrë që thithja të jetë sa më e natyrshme.
 • Është i kthyeshëm, ndaj nuk ka problem nëse e kthen foshnja.
 • Imiton thithkën e nënës në teksturë dhe konsistencë, duke arritur ngrohtësinë maksimale dhe një lëvizje super fleksibël që përshtat gjirin me zgavrën e qiellzës.
 •  Ofron fleksibilitet duke shmangur presionin shtesë.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

0m+

Ngjyra

Gray Clouds, Mauve Chalk, Pale Mauve, Cork, Viva Magenta, Almost Aqua, Raw Umber, Hedge Green

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Wonder Silicone Soother SX Pro (0-6m)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART