Suavinex – Biberon silikoni, anatomik (0-6m)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Biberon gënjeshtar i përshtatshëm për fëmijë 0-6m. Me një sistem mbrojtës që parandalon irritimet dhe kruarjet e shkaktuara nga akumulimi i pështymës në zonën delikate peribukale (zona ku do zhvillohen dhëmbët). Kanali qarkullues i inkorporuar në pjesën e poshtme të biberonit lejon jo vetëm qarkullimin e ajrit por dhe largimin e pështymës.

Veçoritë

 • Me një formë ergonomike që përshtatet me fytyrën e fëmijës për të siguruar presionin optimal gjatë thithjes
 • Forma anatomike e biberonit imiton formën e gjirit të nënës gjatë thithjes duke u adaptuar me qiellzën,
 • Biberoni me përbërje silikoni mjekësor nuk absorbon aromat apo shijet, është shumë rezistent dhe nuk deformohet.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Modeli

Blu, Blue Fishbowl, Dear Child (rozë), Pink ballerina, Scottish (Blu), Scottish (Rozë)

Modeli

Blue Fishbowl, Picnic Party, Botanic Garden, Sea Fantasy, Dreamy

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Biberon silikoni, anatomik (0-6m)”

LART