Suavinex – Balsam për hundën dhe buzët

750 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Balsam për hundën dhe buzët

Balsam pediatrik ideal për mbrojtjen e zonës së buzëve dhe hundës.

I bërë me 89% përbërës natyralë, hidraton, mbron dhe ndihmon në riparimin e irritimeve të shkaktuara nga fërkimi ose efektet e të ftohtit, erës ose thatësisë mjedisore.

Përbërësit aktivë:

 • Dyll blete dhe dylli candelilla për të ushqyer dhe mbrojtur.
 • Gjalpë Shea që ofron hidratim dhe mbrojtje.
 • Vaji i ricinit i cili ruan butësinë, duke ndihmuar në krijimin e një shtrese mbrojtëse dhe fleksibël në lëkurë.

 

 

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Vazo

Sasia

10ml

beeswax, candelilla, shea butter and castor oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Balsam për hundën dhe buzët”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART