Suavinex – Baby feeding set

2,900 Lekë

Set ushqyerje Suavinex i krijuar për të lehtësuar shkëputjen e foshnjës nga gjiri dhe i dizenjuar për te mësuar fëmijët të ushqehen vetë.

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Baby feeding set

Set ushqyerje Suavinex, i përshtatshëm per fëmijë 6 muaj +. Ky set është  krijuar për të lehtësuar shkëputjen e foshnjës nga gjiri,i dizenjuar për te mësuar fëmijët të ushqehen vetë.

Përmban 4 produkte:

 • Një pjatë e sheshtë prej 450 ml për ushqime të forta
 • Një tas 300 ml për pure
 • Një filxhan me dorezë të përshtatshme për duar të vogla
 • Një lugë me dorezë të gjatë ergonomike për të lehtësuar kapjen e saj

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

450ml, 300ml

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Baby feeding set”

LART