Suavinex – Baby Cologne

(2 përshtypje mbi produktin)

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

 • Baby Cologne është një aromë ideale për të vendosur në lëkurën e butë dhe delikate të bebes tuaj pas dushit ose në çdo moment të ditës.
 • Ju do surprizoheni nga aroma e freskët, me një përmbajtje shumë të vogël alkooli, me një kombinim të këndshëm të qitros, luleve të bardha dhe myshkut.
 • Gjendet në një shishe praktike me spraj që e bën të lehtë për tu aplikuar. Nuk njollos, prandaj mund të aplikohet dhe në rroba.
 • Ideal për bebet dhe mamatë.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 3.5
  vlerësime
 • 5 Yje
  25%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  25%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Suavinex – Baby Cologne
 • Ledjona R.

  Fantastik ?

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Nuk me pelqeu, ka arome te rende per mendimin tim, duke konsideruar edhe qe eshte per nje beb.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART