Suavinex – Baby Care Essentials Set Hygge

(1 përshtypje mbi produktin)

3,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex Baby Care Essentials Set Hygge

Set me 6 produkte esenciale për t’ju ndihmuar të kujdeseni për higjienën e foshnjës tuaj që nga dita e parë:

Furçë
Me qime të buta dhe të trasha për të krehur flokët dhe masazhuar lëkurën e kokës në të njëjtën kohë.

Krehër
Me dhëmbë të rrumbullakosur për nyjet e vogla.

Furçë dhëmbësh me gisht
Silikon i butë për të pastruar butësisht mishrat dhe dhëmbët e parë. Me kasë higjienike.

Prerëse thonjsh
Për prerje të lehtë dhe të pastër të thonjve. Dizajn ergonomik për përdorim të lehtë ndërsa mbani fëmijën në krahë.

Gërshërë
E vogël dhe me majë të rrumbullakosur, specifike për thonjtë e bebeve, me kasë mbrojtëse.

Limë
Specifike për thonj të hollë dhe të brishtë. Mbyllja e butë ndihmon në parandalimin e rrëshqitjes së thonjve.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Baby Care Essentials Set Hygge
 • Elisa Z.

  Nje set shume i mire dhe i domosdoshem per bebin.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART