Suavinex – Aspirator Nazal (0m+)

550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Aspirator Nazal (0m+)

Aspirator nazal për të lehtësuar shqetësimet dhe vështirësitë që fëmija mund të vuajë nga kongjestioni i hundës. Aspiratori i Suavinex përdoret për të pastruar mukozën nga hunda e foshnjës dhe përshtatet me formën e hundëve të tyre. Padyshim një produkt thelbësor për higjienën e foshnjës, sepse të kesh një hundë të pastër do të thotë që foshnja mund të marrë frymë mirë, duke e parandaluar atë nga mbytja kur ha apo kur fle.

 • Nuk përmban Bisphenol A.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

1 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Aspirator Nazal (0m+)”

LART