Sterimar – Stop & Protect Irritated Dry Nose

900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Sterimar Stop & Protect Irritated Dry Nose është një solucion me ujë deti 100% natyral i pasur me oligo-elementë, i pasuruar me dioksid squfuri me veprim rigjenerues dhe acid hialuronik i cili lufton kundër tharjes nazale dhe irritimit.

Ky solucion zbut, hidraton dhe rigjeneron mukozën e thatë të hundës dhe kontribuon në një shërim më të shpejtë. Ajo mbron kundër tharjes së hundës dhe forcon funksionin barrierë duke formuar një film mbrojtës.

Rezultati: E hidratuar, hunda është më e fortë, pa dhimbje dhe e liruar. Frymëmarrja përmirësohet.

 • Pa konservantë. Sistem kundër kontaminimit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 2 sprucime në çdo anë të hundës deri në 6 herë në ditë, për 6 ditë maksimumi.
Përdoret mbi 7 vjeç dhe pas një ndërhyrje në hundë. Nuk këshillohet për gratë shtatzanë dhe që ushqejnë me gji.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Sterimar

Mosha

7+

Forma

Flakon

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sterimar – Stop & Protect Irritated Dry Nose”

LART