Sterimar – Stop & Protect Allergies

900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Sterimar Stop & Protect Allergies është një solucion me ujë deti 100% natyral, hipertonik, i pasuruar me Mangan dhe Kalcium për alergjitë tek hundët.

Ai dekongjestionon kanalet e hundës dhe redukton ndjeshëm rrjedhjet dhe teshtimat. Përmban gjithashtu një kompleks ekskluziv të patentuar me një bazë përbërësish me origjinë natyrale (acid hialuronik) i cili enkapsulon grimcat e jashtme përgjegjëse për reaksionin alergjik, e çaktivizon dhe e largon me shpejtësi. Hidraton për një kohë të gjatë dhe formon një film mbrojtës që shmang alergenët nga mukoza e hundës. Funksioni barrierë forcohet.

Sistemi me valvul anti-refluks shmang kontaminimin pas hapjes.

Pa konservantë. Efikasitet i provuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 2 sprucime në çdo anë të hundës deri 6 herë në ditë, për 6 dite.
Nuk rekomandohet për shtatzanat dhe nënat që ushqejnë me gji.
Mund të përdoret mbi 3 vjeç.

Firma

Sterimar

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sterimar – Stop & Protect Allergies”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART