Sterimar – Baby Stop & Protect Cold

900 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Sterimar Baby Stop & Protect Cold bazuar në përbërës natyror (ujë deti hipertonik 100%, bakër i pasuruar dhe një kripër e patentuar e acidit hialuronik), lufton të ftohurin dhe parandalon infeksionet duke pastruar kanalet nazale. Dekongjestionon menjëherë dhe ndihmon frymëmarrjen e fëmijëve.

Ky spray ka një sistem kundër kontaminimit dhe formula mbetet 100% e ruajtur edhe pas hapjes, pa rrezik ndotjeje.

Udhëzime mbi përdorimin

Një spray në secilën anë të hundës 4 herë në ditë
Për fëmijë mbi 3 muaj.

Indikacioni: Higjena nazale e fëmijës tuaj (dhe trajtimi)

Firma

Sterimar

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

15ml

Hypertonic solution of filtered seawater, 100% natural and without preservatives, rich in marine trace elements, enriched with copper.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sterimar – Baby Stop & Protect Cold”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART