Stada – Magnetrans 375 mg bustina

1,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Stada – Magnetrans 375 mg Direct Granules

Magnetrans është furnizimi praktik me magnez në lëvizje ose gjatë sporteve. Vetëm një stick në ditë përmban 100% të kërkesës ditore të magnezit. Lehtësisht për tu marrë, edhe pa ujë. Magnetrans treten lehtësisht në gojë dhe kanë shije të këndshme të freskët si grejpfrut limoni. Vegan, pa laktozë dhe pa gluten. Përmban ëmbëlsuesin aspartame. Përbërës i veçantë: oksidi i magnezit.

Udhëzime mbi përdorimin

Konsumoni përmbajtjen e një sticku 1 herë në ditë pa ujë.

Firma

Stada

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

20

Soft Sorbitol, Magnesium Oxide, Sorbing agents Citric acid, flavors, release agents Magnesium salts of the supply fatty acids, sweetener aspartame.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Stada – Magnetrans 375 mg bustina”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART