S&R Farmaceutici – Egregia

3,600 Lekë

Suporton manifestimet metabolike të lidhura me PCOS

Përshkrimi i Produktit

S&R Farmaceutici Egregia

Egregia është një suplement ushqimor me përmbajtje: Revifastlipo®, trans-Resveratrol, Polydatin, Lipoic Acid, Magnezium, Acid Folik dhe Vitaminë D, që shërben si mbështetës i organizmit në prani të manifestimeve metabolike në PCOS (Sindromi i ovarit polikistik).

 • Magnezi kontribuon në normalizimin e metabolizmit energjetik.
 • Përdoret për çrregullimet menstruale.
 • Pa përmbajtje laktoze dhe gluteni.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni dy tableta në ditë për 15 ditë dhe më pas të merrni 1 tabletë në ditë larg vakteve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Suplementet ushqimore nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar. Produkti është vetëm për të rritur. Përdorimi i kombinuar me ilaçe mund të bëhet vetëm nën mbikëqyrjen mjekësore. Në raste të rralla, acidi lipoik mund të shkaktojë hipoglicemi.

Firma

S&R Farmaceutici

Mosha

18+

Forma

Tableta

Sasia

30

Bulking agents: cellulose, crosslinked sodium carboxymethylcellulose, corn starch; Magnesium gluconate, Revifastlipo® [Magnesium hydroxide; Resveratrol (from Polygonum cuspidatum SieboldZucc. Root); Lipoic acid]; Lipoic Acid; anti-caking agents: Magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide and talc; Trans-resveratrol, yellow coating (coating agents: hydroxypropyl methylcellulose, calcium carbonate, talc, polyethylene glycol; dyes: iron oxides and hydroxides, riboflavins); Polydatin; Folic acid (pteroyl-monoglutamic acid); Vitamin D (cholecalciferol)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “S&R Farmaceutici – Egregia”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART